Stosowane materiały

Od początku naszej działalności stawialiśmy przede wszystkim na profesjonalizm i rozwój własnych umiejętności. Realizowane przez nas usługi kamieniarskie obejmują m.in. pomniki i nagrobki, blaty, kominki, posadzki oraz schody. Współpracując z nami, mają Państwo gwarancję rzetelnie wykonanego zlecenia i indywidualnego podejścia do Państwa wymagań. Pracujemy na najwyższej jakości materiałach, których próbki przedstawiamy na zdjęciach poniżej. Zdjęcia próbek marmurów i granitów, których używamy nie odwzorowują jednak dokładnie struktury i koloru danego materiału. Dlatego zapraszamy Państwa do naszego zakładu kamieniarskiego, gdzie nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania i udzielą fachowych porad. 

Marmur:

Granit:

Zdjęcia próbek marmurów i granitów, których używamy w naszym zakładzie kamieniarskim, nie odwzorowują dokładnie struktury i koloru danego materiału. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą usług kamieniarskich – dotyczącą m.in. pomników i nagrobków, blatów i kominków oraz posadzek i schodów.

Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą naszej kwiaciarni, która znajduje się przy cmentarzu na warszawskich Powązkach, gdzie mogą Państwo liczyć na kompleksowe, fachowe doradztwo i odpowiedzi na nurtujące pytania.